Josef Šulc

Josef Šulc

Business, sport, eventy

Představení

Pepa celý fotografický život věnuje akční fotografii. Během několika posledních let si prošel většinou žánrů, kde se pohybují lidé. Díky tomu je schopen obratně reagovat na jakoukoli situaci. Nepřekvapí ho reportáž ze světového eventu ani firemní portréty do magazínu Forbes pro šéfy světově uznávané farmaceutické firmy.

 

O fotografovi

Proces a chápání fotografie se učíme celý život. Existuje tolik cest fotografa jako směrů do Říma. Zpočátku jsem řešil techniku, pak jsem potkal Fujifilm a začal se opravdu věnovat fotografii. Každá nová zkušenost a zážitek přináší štěstí. Díky fotce se často ocitám na nových místech, vstřebávám příběhy lidí.

Zkušenosti sbírám všude, kde se dá. Občas jedu fotit světové rallye závody. V Alpách hledáme vhodná místa ke stavbě skoků pro nejlepší české snowboardisty. Několik týdnů cestujeme po španělském pobřeží, fotíme skateboarding a BMX. Tohle mi připomíná, že žiju.

Externí světlo bylo něco, v čem jsem se našel. Už roky si hraju s atmosférou. V akční fotce tenhle styl není úplně běžný a proto bych rád inspiroval účastníky mých workshopů. Jako další důležitou součást fotografie považuji komunikaci s klientem, tak i modelem / sportovcem.